Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

haideti la cafea si la taclale....

+15
cryss2009
mamitza_alex
bioedina
bulinutza
elymami
alina.elie
Ildiko Zollner
anutza
szekelianca
cristina41975
Livia M.
iulia pirvu
vera
camrynna
corina
19 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  cryss2009 Mar Noi 30, 2010 1:01 am

La mulri ani de Sf Andrei flower
Eu am culcat una bucata fetita si acum ma relaxez cu un ceai.Si la noi e rece....macar sa vina iarna sa stim o treaba.
cryss2009
cryss2009

Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Mar Noi 30, 2010 1:08 am

Da, macar sa ninga putin. Very Happy
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mar Noi 30, 2010 1:12 am

si cand o sa avem zapada, o sa ne plictisim repede de ea santa
apoi vrem sa vina primavara bounce bounce bounce bounce
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Mar Noi 30, 2010 2:30 am

Da asa e Elena,noi vrem zapada decat de Craciun si Revelion.... Very Happy
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Mar Noi 30, 2010 2:51 am

si eu vreau sa avem zapada sa se bucure cei mici...eu beau acum a doua cafea si stau pe aici cu voi,am facut focul,ina doarme asa ca lenevesc un pic...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Mar Noi 30, 2010 4:01 am

Si eu am incercat sa dorm cu baietii dar nu prea am avut sanse.....acum ne jucam impreuna..
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Mar Noi 30, 2010 5:32 am

La multi ani pt Andrei si Andree si de la noi... o sa intru si eu din joi in pasti pe-aci sa va mai salut.. maine ne ducem la analize.. cu sotul si Alex.. prima data cand ne ducem decat noi 3 Smile

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mar Noi 30, 2010 9:31 pm

la multi ani tuturor romanilor de pretutindeni!!!
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  mamitza_alex Mier Dec 01, 2010 2:24 am

salutare fetele!!!la multi ani tuturor romanilor!!! flower
elymami,pai eu am cam 5 ani in grecia,oamenii sunt ok,nu-s foarte diferiti de noi romanii,mai sunt si cate unii 'rasisti', No ei ca si la noi unii buni altii nebuni Very Happy ,limba e grea a naiba Mad ,in rest ce sa zic,m-am acomodat destul de bine..
fetelor pe unde umblati azi?slaba activitate pe aici Sad
mamitza_alex
mamitza_alex

Mesaje : 17
Data de înscriere : 28/11/2010
Varsta : 43
Localizare : alba

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Mier Dec 01, 2010 4:27 am

Buna, fetelor! S-a trezit si piticul meu, azi a stat acasa ca a fost inchisa cresa, acum papa banana. La multi ani pentru astazi!
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mier Dec 01, 2010 4:36 am

buna fetele!!!
iulia, si copiii mei au fost liberi azi, am stat in casa, afara e asa urat, ploua, e totul inghetat si bate vantul asa tare.
mamitza_alex, si sotul meu are probleme cu limba,ii intelege greu, se vorbeste si cipriota si greaca si engleza.
fetele, pe unde sunteti? hai sa vorbim.
sau va uitati la "dansez pt tine?"
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Mier Dec 01, 2010 5:18 am

buna fetele,eu ma uit la dansez pentru tine si cu un o0chi pe aici la voi...si ina a stat azi acasa,din pacate si la noi ploua si bate vantul tare de nu-ti vine sa iesi afara.
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Mier Dec 01, 2010 5:54 am

Si la noi e tare urat fetelor.....clar a venit iarna....eu am avut o zi destul de agitata...acum ma relaxez putin cat imi dorm baietii.voi ce faceti?
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Mier Dec 01, 2010 7:15 am

Ce faceti fetele?Eu sunt foarte happy tocmai m-am cantarit si am reusit sa dau jos 15 kg in doua luni.
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Mier Dec 01, 2010 7:25 am

buna mamici...noi azi am fost la analize.. rezultate nu f imbucuratoare .. tr sa ii dam mai multa chimo... 8 pastile si jumatate dintr-o data... pff... abia astept sa terminam... LA MULTI ANI pt toate mamicile si alor lor Very Happy
La noi sunt in continuare 28 de grade zilnic... nu stiu ce s aimi mai cumpar: tricouri sau bluze cu maneca lunga Very Happy
Va pupik si faceti-va prezenta si pe-aci ca va mananc Twisted Evil

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Mier Dec 01, 2010 8:56 am

Pai mai trimite si la noi din caldura aia....o fi bine tu in maneca scurta,si noi numai iesim afara din cauza frigului.

Anca tu credeai ca nu o sa mai slabesti?dar zi-mi te rog ai ramas cu burtica mare...a mea ma obsedeaza...am impresia ca nu o sa scap never de ea!
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mier Dec 01, 2010 8:59 am

off alina, sa va dea Dumnezeu multa sanatate si putere sa mergeti mai departe fara sa va descurajati.
corina, si eu ma uit la dansez, abia astept sa vad castigatorul, ma distreaza tare mult micutul wilmark.
anca ma bucur pt tine ca ai slabit asa repede, nu aveai cum altfel, cu doi bebelusi.
asa e vera, chiar ca a venit iarna, asa de pe 1 decembrie, ca la calendar.
si la noi ploua, e inghetat totul si bate vantul rau.
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mier Dec 01, 2010 9:00 am

vera, si eu am o burtica de toata frumusetea. si nu sunt plinuta deloc. dar burta e acolo....cred ca tr sa ma apuc de abdomene. Laughing bounce bounce bounce
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Mier Dec 01, 2010 9:07 am

Pai hai impreuna...eu fac in fiecare zi depinde cum am timp...vb la telefon in timp ce facem,ca sa nu trisam Very Happy
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Mier Dec 01, 2010 9:11 am

eu vreau frig, pe bune.. nu f frig, dar otara acolo.... pe mine ma obsedeaza vergeturile rau de tot, de burtica scapati fffffffffffff usor: abdomene, nu papati paine, dulciuri...nu papati 3-4 ore inainte de culcare... si 2 litri de apa + 8 ore de somn... f important..... intr-o luna aratati ca alea din revista Razz

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mier Dec 01, 2010 9:18 am

alina, nu e greu ce spui tu,
sa incercam vera, ce o sa rada andreea de mine sa ma vada facand abdomene flower
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mier Dec 01, 2010 9:37 am

fetele, noapte buna, ma duc la somnic cheers
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Mier Dec 01, 2010 8:06 pm

Am ramas si eu cu burtica si vergeturi am inca pe burta,ma dau cu crema de la iwostin si mi-au disparut din ele,oricum a scazut mult si burtica ca dupa ce am nascut o aveam ca in a6-a luna de sarcina.Va poop si spor la dat burticile jos Smile
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Ally81 Mier Dec 01, 2010 8:30 pm

buna dimineata. in sfarsit reusesc sa postez si eu. am incercat ieri de-acasa, dar nu resuesc ca Vlad nu ma prea lasa sa stau la calculator. dar azi la serviciu imi fac de cap. mai ales ca am primit o cafea mita de la o colega. deci haideti la cafea.

Ally81

Mesaje : 2
Data de înscriere : 30/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 8 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Mier Dec 01, 2010 8:48 pm

neata mamici... neata alina.. si eu, dupa ce am nascut, ma intrebau daca mai am un bebe acolo, in burtica.. acum imi complimenteaza burtica Laughing ,... cu vergeturile ma lupt de cand am nascut si am sa ma mai lupt destul.... supliformul nu face nimic, uleiul de masline cam la fel.. cam nimic nu da rezultate...intelesesem ca uleiul de masline te face sa scapi de ele, dar in timp......
eu pana la 2 nu am curent.. se ia la 10, asa ca ne vedem atunci.. va pupik

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum