Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru

4 participanți

In jos

Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru Empty Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 6:35 am

Haideti sa vorbim aici despre acomodarea copiilor nostri la cresa, respectiv gradinita si despre activitatile pe care le au acolo. Sunteti multumite de conditiile de acolo?
Andrei se duce la cresa de cateva luni, s-a acomodat repede, ii place sa stea acolo si sa se joace cu copiii, saptamana trecuta chiar a plans cand l-am luat, vroia sa mai stea.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru Empty Re: Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru

Mesaj  elymami Sam Noi 27, 2010 6:47 am

eu i-am dus pe amandoi la gradinita cu program normal, de la 2 ani si 5 luni. le-a placut de la inceput, mai erau zile cand plangeau si nu vroiau sa stea dar acum nu am probleme. se duc de drag. andreea e la grupa pregatitoare, merge destul de bine, sunt multumita de cum se ocupa de ei, de ce au invatat. denis e la grupa mica, dar a invatat o multime de lucruri, poezii, cantecele, povesti, ghicitori.
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru Empty Re: Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru

Mesaj  alina.elie Sam Noi 27, 2010 6:52 am

eu la anu' il duc la un fel de scoala pregatitoare pe alex... abia astept... o sa fie f fericit.... o sa uite de noi in secunda a doua Laughing

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru Empty Re: Cresa/Gradinita-o noua etapa in viata copilului nostru

Mesaj  corina Sam Noi 27, 2010 8:03 am

si lui ina i-a placut la gradinita inca din prima zi nu a plans cand am lasat-o acolo doar cand o luam ca mai vroia sa stea.sunt multumita de cea ce invata si cum se ocupa de ei,este la program normal.
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum