Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre Antonica -Minciunica

+9
florentina26luca
iulia pirvu
alina.elie
szekelianca
corina
Livia M.
vera
cristina41975
camrynna
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 9:36 am

Off fetelor, mie nici acuma nu-mi vine sa cred, acum am aflat,si nu am avut doar Id-ul ei, noroc ca am dat de Gaby pe mami .ro si am vorbit cu ea pe mess. Asa am ajuns aici ca altfel nu va mai gaseam in veci.Eu nu am web din principiu, dar o s adau adreas sotului pe facebook daca nu ma credeti. A si super ideea cu web cam, asa ar fi cel mai bine.
Ieri nu am avut timp sa intru si azi tot zic la sotul ca nu-mi mai gasesc forumul meu.Acum tot rade de mine ca am pierdut vremea aiurea.
Anto era pre frumoasa si bogata si perfecta din punctul meu de vedere si cu prea mult timp de net cu un beeb de 7 luni. Ca eu una nu prea am timp de nimic, mai ales ca nici nu dormim noaptea, cateodata sunt depasita de situatie.
Sotul tot imi spunea sa nu am incredere in net, eu de aceea nici nu am afista acolo Id-ul meu.
Cris si Flore si eu tot am asteptat s ama faceti supermamica, ca am depasit mesajul de 500 in nr, si nimeni nimic .Ce chestie Laughing Laughing Laughing

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  alina.elie Sam Noi 27, 2010 9:57 am

o intrebare pt gogoasa asta care sta si se amuza ca o vorbim si ne gandim la ea.... cum dracu' pe forumul ei nu a intrat nicio vecina sau prietena de suflet, fosta colega de liceu, scoala, etc.?????? toate au fost cunostinte de pe net.... daca va uitati la mami de iunie, vezi vedea ca daca dati pe linkurile date de ea pt poze, apar pozele altcuiva: gravidute, o fetita nou-nascuta, etc... am incercat sa gasesc poza pe care o pusese cand era sau nici nu era inca gravida si aparea cu albert si a zis ca e nepotu-sau... cred ca asta ar fi cea mai buna dovada de care toate au nevoie... insa tr sa mai so dorm... mai sapam maine.. pupici la mamici Wink I love you

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 10:04 am

Da Alina ai dreptate, au te-am vazut pe mami.ro, aici nu prea te-am cunoscut, au am intrat dupa,si mai spunea ca Albert e din aprilie, cica 3 zile diferenta intre el si fetita mea.Nu-mi vine sa cred. Eu nu mi-am dat seama nici dupa poze, doar tot m-am uitat ca Albert deja statea in fundulet prea devreme, , cerd ca la 4-5 luni, Anto a mea nici acuma nu sta.Pa ca s-a trezit, fug

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 10:07 am

Eu am crezut ca vorbiti despre pagina web, sunt deja ametita, camera am si eu, maine instalam, si atunci ne vedem

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 10:08 am

Edina tare bine imi pare ca ai venit....intrebasem daca are cineva id-ul tau,dar nimeni nimik...imi era frica ca te pierdusem.te poop.
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 10:12 am

Pupici Vera , si mie imi pare bine bine, am vazut ca m-ai cautat, imi esti tare draga, chiar ziceam la sotul ca nu stiu cum sa dau de voi, si mai ales de tine i-am povestit, si de baieti.Eu am dat de Gaby pe mami. ro si am avut mare noroc cu ea, ca altfel nu va gaseam.Acum o sa activezi si la mine Id-urile.
Pupici la baieti!

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 10:15 am

Al meu e vera_samira_baby@yahoo.com....sa-l bagi in lista te rog ca sa nu te mai pierd....
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  camrynna Sam Noi 27, 2010 10:56 am

Razz Da , Cris , noi ne-am vazut in web ..fetelor as vrea sa pot da accept la noile utilizatore , insa nu primesc notificare !!!!!! decat cand raspundeti voi la subiecte ...
camrynna
camrynna
Admin

Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 43
Localizare : Kuwait

https://mamicisincere.forumarabia.com

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty :))

Mesaj  Bristena Sam Noi 27, 2010 11:48 am

Smile Adevarul e ca va inteleg ca aveti indoieli, si eu sunt socata, imi dadea aproape in fiecare noapte mesaje, vorbeam pe Facebook etc...
Sunt doar curioasa cum si de ce eu "complice"?Smile ca am aici nume Bristena si pe Facebook Edina?Smile poate am doua nume Smile In fine, v-am apelat azi pe Livia si Alina sa va dau web, va mai caut si maine sau saptamana viitoare.
Oricum, madalina s-a vazut cu prietena mea Silvia pentru promotia Johnson la care cautam eu doritoare, cred ca si lucreaza impreuna... si Silvia e colega cu mine din generala, a fost la mine acasa, il cunoaste pe Leo, a fost babysitter pt Sara Smile oricum, nu sunt anto, seriously Smile eu deja caut pe net ce boala psihica se manifesta asa...

Va pup pe toate:) Razz

Bristena

Mesaje : 2
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  Livia M. Sam Noi 27, 2010 7:57 pm

Laughing Laughing Laughing
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 9:16 pm

Briste dar te cheama Edina?
SPuneti-mi fetelor cine a banuit prima data toata chestia.Eu nu prea am dormit azi noapte, nici cat as fi putut.Boala asta se numeste schizofrenie, iti spun eu nu mai cauta, din cate stiu , o persoana are mai multe personalitati, care se manifesta.

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  cristina41975 Sam Noi 27, 2010 9:40 pm

Da Edina, tu si cu Bristena aveti acelasi nume de fapt ... Asta o stiu de cand am vorbit prima data cu Bristena in particular. Aseara m-a vazut si Florentina la web.
Incerc sa mai caut cate ceva in toata problema asta ... desi nu prea mai am tragere de inima. Edina ti-am vazut mesajele de pe mami, dar vazusem ca te-a agatat Gaby.
cristina41975
cristina41975

Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 49
Localizare : Mures

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 10:08 pm

Nu am stiut pana acuma, a scris o daa pe forum ca si ea e unguroaica (unul dintre parinti cred, nu mai stiu exact), dar de cand eram eu mai activa, ea nu prea mai scria.
Si eu te-am vazut pe mami, chiar m-am uitat , sa-mi raspunzi, in fine am avut noroc cu Gaby, ca Id-urile nu aveam, doara dresa ta de mail, si Id-ul lui Anto. Nu stiu daca va mai gaseam.Daca vrei sa-mi dai Id-ul tau de mess, sau sa ma dai pe mine add, am scris aid-ul meu aici pe forum.

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Despre Antonica -Minciunica  - Pagina 2 Empty Re: Despre Antonica -Minciunica

Mesaj  raluca Joi Dec 02, 2010 7:40 am

buna fetele....ma numesc raluca multe cred ca ma cunoasteti ,am cont pe mamici fericite si pe active ....nu imi vine sa cred ceea ce citesc si am citit pe mami .ro .....de ce pana la urma aceasta obsedata nu spune de ce a facut asa ceva
ma bucur ca v-am reintalnit pe toate din nou ....am intrat datorita lui alina, Sad credetima ca mi sa facut piele de gaina No
raluca
raluca

Mesaje : 12
Data de înscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum