Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

haideti la cafea si la taclale....

+15
cryss2009
mamitza_alex
bioedina
bulinutza
elymami
alina.elie
Ildiko Zollner
anutza
szekelianca
cristina41975
Livia M.
iulia pirvu
vera
camrynna
corina
19 participanți

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Lun Noi 29, 2010 2:30 am

Te invidiez pentru vremea buna, dar totusi asa mult imi doresc ninsoare! Mai ales pentru Andrei...sa-l plimb cu saniuta.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Lun Noi 29, 2010 2:38 am

buna mamitza_alex.suntem si noi pe aici.la noi e frig....si sotul meu lucreaza in cipru si e tare bine, sta in tricou si bermude,iar noi cu geci si fulare... Laughing
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Lun Noi 29, 2010 2:43 am

Poi mai Iulia unde ti tu hamsterul ala de iti tot scapa?Si eu am unul dar il tin numai in cusca...La multi ani Andreiutului tau... flower
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  mamitza_alex Lun Noi 29, 2010 2:51 am

[b]elymami,cred ca ti-e greu fara sot,dar ce sa faci pt bani a ales sa plece Rolling Eyes
iulia eu as vrea sa fie frig,imi da o stare aiurea vremea asta ciudata Crying or Very sad
eu am un papagal femela,masculul a murit sapt trecuta No ,dar nu imi mai trebuiesc alte vietati,pe astia i tin in balcon,cand e mai rece sau f.f. cald i bag in casa,dar fac multa mizerie Suspect
mamitza_alex
mamitza_alex

Mesaje : 17
Data de înscriere : 28/11/2010
Varsta : 43
Localizare : alba

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Lun Noi 29, 2010 2:51 am

Il tin unde l-am tinut si pana acum, numai ca e f smecher, isi depoziteaza mancarea intr-un loc, se urca pe ea si uite asa evadeaza, plus ca a mai crescut. Multumesc pentru urari tuturor mamicilor.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  cryss2009 Lun Noi 29, 2010 2:54 am

Braaaa....si la noi e frig.Am fost si eu sa iau paine si mi-a inghetat nasul....tot nu pot pune poze. Sad
cryss2009
cryss2009

Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Lun Noi 29, 2010 2:56 am

crys intri pe imageshack.us incarci poza iar cand e incarcata copiezi codul forum code si dupa dai paste unde vrei sa pui poza,sper ca mai inteles.
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Lun Noi 29, 2010 3:25 am

criss daca vrei iti pot spune pe mes cum sa pui poze. si mie mi-a luat ceva pana am invatat. bounce
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Lun Noi 29, 2010 3:47 am

salutare fetele... ce mai faceti? Iulia, hamsterul vrea libertate.. lasa-l sa roada si el otara mobila Razz eu am un noroc de mor.. aseara la 9.30 m-am dus la culcare.. nu am avut chef nici de carti (ma apucasem sa joc cu sotul si prietenii lui)... s-a trezit Andrew, a papat, s-a culcat.. la 12.30 s-a trezit Alex si ne-a tinut treji pana la 3... dar ii e frica de hau, hau.. ce mai plange daca ii zic ca vine hau, hau.. plange si vine langa mine speriat si, pana la urma, adoarme Laughing
azi am fost cu Elie (sotul), sa isi faca programare pt operatie la degetele mari de la picioare.. are probl cu colturile unghiilor si mai poarta si ditamai ghetele si pe timp de vara...
azi au fost 28 de grade ....pfffff.... vreau sa vina iarna sau macar sa ploua.. Smile

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Lun Noi 29, 2010 3:58 am

ce faceti fetele?...eu am stat vreo jumate de ora sau mai mult pe pat numai bine am adormit-o pe ina ca ma durea rau spatele,ma lasat durerea pe moment si acum iarasi ma luat...beau o cafea mica,am facut focul in camera si mai stau un pic cu voi ...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Lun Noi 29, 2010 4:00 am

saraca de tine nu prea ai dormit bine azi noapte...se mai intampla...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  mamitza_alex Lun Noi 29, 2010 5:24 am

Very Happy pe unde sunteti fetele?eu aveam niste albusuri uitate in frigider si am facut un chec din ele,acum e la cuptor Cool corina,nasol cu durerile de spate,stiu cum e,pune-l pe sot sa-ti faca masaj cu voltaren sau o crema pt dureri. Wink si sotul meu se vaita de spate Rolling Eyes
mamitza_alex
mamitza_alex

Mesaje : 17
Data de înscriere : 28/11/2010
Varsta : 43
Localizare : alba

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  cristina41975 Lun Noi 29, 2010 10:29 am

Eu ma pregatesc de o baie lunga si spumoasa! Cris verifica la profilul tau sa ai activat codul html, il gasesti la preferinte spre final ... Pe urma cum a spus Elena (elizamami) merge.
Mamitza_Alex ma bucur sa te revad!
A fost repus in functiune fostul nostru forum, dar eu am rugamintea sa nu-l abandonati nici pe acesta! Putem sa vorbim in mai multe parti fara probleme, suntem amice, prietene si la nevoie Camry ne-a ajutat!
cristina41975
cristina41975

Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 49
Localizare : Mures

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Lun Noi 29, 2010 7:58 pm

neaza fetele...cine bea o cafea cu mine...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  mamitza_alex Lun Noi 29, 2010 8:18 pm

neatza fetelor,vin si eu la o cafelutza!La multi ani,tuturor care azi isi serbeaza ziua onomastica,multa sanatate,fericire si noroc in viata!!!azi merg in bazar sa iau fructe,apoi daca mai am chef mergem si in parc.voi ce faceti azi??
mamitza_alex
mamitza_alex

Mesaje : 17
Data de înscriere : 28/11/2010
Varsta : 43
Localizare : alba

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  gaby Lun Noi 29, 2010 8:33 pm

Buna dimineata fetelor!Noi imediat plecam la camin.
La multi ani celor cu numele de ANDREI ,Andreia .
La multi ani lui Andrei a lui Cristina,ANDREI a lui IULIA,Andreia lui Elena sper ca n-am uitat pe nimeni.....A pe ANDREIUL MEU....sa creasca mari si sanatosi alaturi de familia lor,,,pup de la noi.
gaby
gaby

Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Lun Noi 29, 2010 9:42 pm

Gaby, Cris, Elena, la multi ani pentru puiutii vostri, sa creasca mari si frumosi!!!
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Lun Noi 29, 2010 10:52 pm

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor!Sa va traiasca puiutii mamicilor!Eu am de gand sa lenevesc astazi la greu....doar e sarbatoare....nu am chef sa fac nimik.
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Lun Noi 29, 2010 10:55 pm

Eu nu prea m-am odihnit azi-noapte, mi-e cam somn...
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Lun Noi 29, 2010 11:06 pm

De ce Iulia!Ai fost obosita de la petrecere?odihneste-te si tu acum ca sa fii fresh pt.iesit in orasel!
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Lun Noi 29, 2010 11:09 pm

la multi ani celor ce poarta numele Sf. Andrei.
multa sanatate, fericire alaturi de familiile lor.
si celor mai micuti, le doresc sa creasca mari, sa fie cuminti sa isi bucure parintii.
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Lun Noi 29, 2010 11:12 pm

Nu stiu, Vera, de ce nu am putut dormi, eu ziua nu pot dormi, mai rar dorm ziua, asa ca astept sa se faca seara. Laughing Laughing Laughing
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bioedina Lun Noi 29, 2010 11:16 pm

La multi ani tuturor cu numele Andrei si Andreea!
Din pacate nici eu nu pot dormi ziua.

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  mamitza_alex Lun Noi 29, 2010 11:59 pm

am revenit si eu,nu am mai avut chef sa merg in parc,iesim dupa-amiaza.am fost in bazar,am luat fructe si niste ciorapi-papuci Laughing .acum m-am apucat sa gatesc,fac o supa si un sos cu carne de pui,rosii-ardei facute pe grill(prima oara cand fac,sunt curioasa cum va iesi Rolling Eyes )la noi e cald,soare,vine vara Laughing .[left]
mamitza_alex
mamitza_alex

Mesaje : 17
Data de înscriere : 28/11/2010
Varsta : 43
Localizare : alba

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 7 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Mar Noi 30, 2010 12:41 am

ce bine ca e cald , la noi e asa frig....
alex, de cat timp stai in grecia? te-ai acomodat repede, cum sunt oamenii?
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum