Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

haideti la cafea si la taclale....

+15
cryss2009
mamitza_alex
bioedina
bulinutza
elymami
alina.elie
Ildiko Zollner
anutza
szekelianca
cristina41975
Livia M.
iulia pirvu
vera
camrynna
corina
19 participanți

Pagina 2 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 12:13 am

Eu sunt de parere ca un om nevinovat isi sustine nevinovatia....exact acelasi lucru i l-am zis si ei...dar a zis ca nu are de ce sa faca asta!
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  anutza Sam Noi 27, 2010 12:15 am

pai inseamna k e vinovata atunci
anutza
anutza

Mesaje : 9
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : vaslui

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Sam Noi 27, 2010 12:34 am

neata mamici.. nu am mai scris pe un forum de mult timp.... hihi ... eu nu beau cafea si azi am inceput diversificarea lui Andrew.. ii place f mult si adoarme imediat si bine, se pare... Smile sper sa o tina asa.. va pupik si sper ca in curand se se stranga toate aici.. in afara de "psycho" Twisted Evil

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 1:07 am

Buna din nou! Da, Vera, sambata fac meditatie cu un baietel! Wink
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 1:30 am

Va zisesem ieri ca mi-am pierdut hamsterul, cred ca si el saracu' a fost traumatizat de povestea cu Anto si a fugit. Laughing Asaaa, l-am cautat toata ziua, pe la pranz am pus paine uscata langa paturi, dulapul de haine si mobila de bucatarie cu gandul ca poate iese sa manance si dau de el, iar cand rontzaie paine se aude f bine. Se facuse seara, a venit si Cata, l-am cautat iar, m-am pus pe bocit ca nu il gaseam. Sad Dar in timp ce ne uitam la TV pe la zece jumate aud rontz, rontz, ne-am dus la el, rontzaia paine, ce m-am bucurat ca l-am gasit, statuse dupa un dulap, singurul loc unde chiar nu m-am uitat cum trebuie pentru ca spatiul e mic, nu ma gandeam ca se poate ascunde acolo. clown Scuze daca v-am plictisit. Sleep
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Sam Noi 27, 2010 1:41 am

misto.. felicitari ca l-ai gasit... eu nu o sa-i mai zic anto, ci "psycho" Twisted Evil .. suna la adevarata ei valoare lol!

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 1:46 am

Bine ca l-ai gasit Iulia....dar Andrei ce zicea de disparitia lui?
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Sam Noi 27, 2010 1:48 am

buna fetele!!!
ce bine ca avem unde vorbi. noi acum am venit de la dansuri, a tinut-o azi 5 ore, de craciun au festivitati si cred ca si de 1 decembrie. asa ca au de munca.
vera ce fac printisorii?
iulia ce bine ca ai gasit hamsterul, am avut si noi si imi era tare drag de el.
corina, ce bine ca inuta doarme mai mult dimineata. ai mei la sapte sunt in picioare. bounce
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 1:50 am

Alina cu ce ati inceput diversificarea?Eu astazi le-am dat alor mei pilaf cu legume si carne de pui....au mancat super bine amandoi...acum ii culc,dupa o masa copioasa merge un somn bun Wink

5 ore Elena...si tu ce ai facut in timpul asta?pe denis cu cine l-ai lasat?
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Sam Noi 27, 2010 1:52 am

da vera, 5 ore.si eu am stat acolo. denis sta la o vecina.
si ai mei dorm acum.
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 1:56 am

Andrei il cauta ieri cu noi, nu prea era el afectat, am si zis pana sa-l gasim ca bine ca nu e mai mare ca sigur suferea daca nu-l gaseam.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Sam Noi 27, 2010 2:01 am

cu cereale, dar d-alea amestecate cu lapte .... asta am sa ii dau de 2 ori pe zi pt 2 zile, apoi incerc banana sau mar Wink

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 2:02 am

Bine ca ai avut cu cine sa-l lasi Elena,altfel cred ca se plictisea...

Iulia cred ca in timp o sa se ataseze mai mult de el....atunci o sa fie mai nasol daca se pierde,dar oricum apare el ca doar nu poate iesi din casa....

Eu ma bag si eu putin la somn,poate recuperez ce am pierdut azi-noapte,tre sa vine si nasa mica a baietilor.....

vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 2:04 am

Bafta multa, Alina! Cum ti se pare, e mai greu cu Andrew decat cu Alex sau mai usor? L-am gasit, Vera, din fericire, chiar am zis cand va muri sper sa nu vada Andrei si sa-l inlocuim repede.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Livia M. Sam Noi 27, 2010 2:34 am

Ildy nu am fact bradul...e din 2007 poza aia.dar oricum la noi asa arata bradul in fiecare an Laughing ,poate anul acesta vom face brad albastru Rolling Eyes
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 2:41 am

Ce-mi place poza asta a ta, Livia!
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Livia M. Sam Noi 27, 2010 2:57 am

Multumesc Iulia scratch asta e cam tot ce ramane din noi....amintirea Smile Smile
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 3:35 am

lol! bine zis Livia.decat amintirea....suna ciudat dar asa e....
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Livia M. Sam Noi 27, 2010 3:47 am

da vera asa e
suna ciudat dar.....
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Sam Noi 27, 2010 3:49 am

e mai usor iulia, ca stiu cum sa ii dau si nu imi mai e frica cum mi-a fost cu alex... imi era frica sa il hranesc daca eram singura acasa... daca se ineca? What a Face acum e mai bine

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bulinutza Sam Noi 27, 2010 7:37 am

buuuuuuuna seara si de la mine bounce noi ne-am plimbat toata ziua prin magazine sa imi gasesc cizme,dar se pare ca anu asta nu s-au inventat pt mine lol!
bulinutza
bulinutza

Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Sam Noi 27, 2010 7:42 am

asa e bulinutza, mie nu imi place ce scot astia pe piata si zic ca e "la moda".
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  cristina41975 Sam Noi 27, 2010 8:05 am

Buna seara! Eu una sambata si duminica mai greu pe forumuri ca al meu sot imi face concurenta, cand nu avem de treaba. Am citit de la inceput ... ma intreba Vera parca de reactia copiilor la zapada ... Fata a vazut zapada numai pe drumul spre gradi, ca s-a topit relativ repede la noi. Andrei a facut cunostinta cu zapada, a gustat un pic ... Astept o ninsoare serioasa sa le vad reactiile.
cristina41975
cristina41975

Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 49
Localizare : Mures

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Sam Noi 27, 2010 8:08 am

si noi asteptam sa ninga, mai bine decat ploile care au fost zilele astea.sa facem un om de zapada, sa ii plimb cu saniuta.
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 2 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Sam Noi 27, 2010 8:11 am

buna fetele,ce faceti?...eu am taiat un cocos acum seara cand am venit de la ai mei ca sa fac de mancare maine...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

Pagina 2 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum