Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

haideti la cafea si la taclale....

+15
cryss2009
mamitza_alex
bioedina
bulinutza
elymami
alina.elie
Ildiko Zollner
anutza
szekelianca
cristina41975
Livia M.
iulia pirvu
vera
camrynna
corina
19 participanți

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bioedina Dum Noi 28, 2010 1:49 am

Ma bucur ca te simti bine, e important sa-ti placa ceea ce faci.
Si eu lucrez cu copii, sunt profesoara.
SI aici asa merge cu pile din pacate, eu am crezut ca numai in Ro.

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Dum Noi 28, 2010 2:00 am

salut fetele... noua acum o ora ne-a venit curentul si am avut ceva treaba.. la mine in fiecare zi e duminica pt ca toti sunt acasa =))
anca, eu zic sa-l lasi ca nu o sa reziste 2 zile ))
eu din moentul asta am sa fiu prezenta ca nu am nimic de facut... mi-am facut si curat pt maine Smile) asa rau m-am plictisit.. copiii mei sunt cumintei.. unul in troleu pana vrea sa pape... atunci urla.. celalalt se joaca singur si face numai prostii dar in 5 minute strang totul dupa el si ii dau si la fund Smile) va pupik

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Dum Noi 28, 2010 2:05 am

si eu sunt pe aici, copiii dorm, eu mai caut niste retete pe net, mai joc un solitaire. Laughing plictiseala...
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bioedina Dum Noi 28, 2010 2:06 am

Bravo Alina, eu una nu ma descurc asa, mereu sunt obosita, asta e ce sa fac?

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Dum Noi 28, 2010 2:09 am

Buna, fetele! L-am culcat si eu pe Andrei acum o jumatate de ora, mai stau cu voi pe aici, dupa ce se trezeste plecam la plimbare. Camryna, ma bucur ca a fost ok la gradinita!
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Dum Noi 28, 2010 2:30 am

Alexa, si noi il ducem la anu' pe Alex la scoala... stii la ce scoala ma refer, ca sigur la voi e la fel (KJ 1, sau ceva de genul asta.. nu stiu prea multe despre asta).... crezi ca are sens sa ma duc cu el la inceput, sau sa-l las singur de la bun inceput? O sa aibe aproape 3 ani si iubeste copiii la maxim...

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Dum Noi 28, 2010 2:53 am

Pai eu il las dar vreau sa imi dea si admin un raspuns sa nu se supere ca nu ii cer parerea.
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Dum Noi 28, 2010 3:01 am

Aaa, zici ca se fac 2 conturi cu aceasi adresa de IP, la asta te referi?
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Dum Noi 28, 2010 3:04 am

Pai da si nu numai la asta si la faptul ca e barbat si poate nu il accepta printre noi
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Dum Noi 28, 2010 3:04 am

eu la faza cu ip-urile nu m-am mai gandit... anca, daca nu isi poate face id, se poate uita oricand de pe id-ul tau Wink

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Dum Noi 28, 2010 3:06 am

Ip-urile nu prea cred ca conteaza mai ales ca al meu e si al lui...Se poate uita pe forum si de pe id-ul meu..dar el o sa vrea sa scrie sa participe la discutii...si atunci?..Nu stiti daca am scris eu sau el Smile
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Dum Noi 28, 2010 3:06 am

Chiar Anca, e o solutie buna!
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Dum Noi 28, 2010 3:08 am

Ma refeream la ce a scris Alina.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Dum Noi 28, 2010 3:15 am

Eu am dormit putin cu baietii....dar lui Denis tre sa ii iasa un dintisor saracutul....si il apuca cate o criza de plans de nush ce sa ii mai fac cateodata!
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Livia M. Dum Noi 28, 2010 3:16 am

affraid ,mai nou vor si barbatii ?pai de ce nu-si fac si barbatii un forum pt barbati implicati in cresterea copilului/copiilor....in curand se va transforma intr-un forum de microbisti....eu n-am nimic in potriva
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  elymami Dum Noi 28, 2010 3:18 am

of vera, mititelul ,cred ca se trezeste de durere. si asta e inceputul, pana i-o da toti...
elymami
elymami
Moderator
Moderator

Mesaje : 69
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 41
Localizare : dambovita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Dum Noi 28, 2010 3:19 am

Laughing Laughing Laughing
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Dum Noi 28, 2010 3:21 am

Vera, fii puternica ca asta e doar inceputul. sunny sunny sunny
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Dum Noi 28, 2010 3:35 am

Smile) chiar asa vera, daca la un dintisor face asa, asteapta sa vezi la masele... Twisted Evil
eu as fi vrut sa imi zica cineva de la bun inceput la ce sa ma astept, ca soacra-mea ce si-a mai laudat copiii cat de cuminti au fost de credeam ca si ai mei la fel or sa fie.. dar pe parcurs ii mai scapa: si x, cand era mic, a urlat 2 saptamani de dureri si nu a mancat mai nimic... deci zicea sa ma faca pe mine sa ma simt mai bine
de-asta eu va zic, sa stiti la ce sa va asteptati Razz
Alex nu a plans nici la dinti, nici la masele.. era f putin marait, dar nu a plans
Andrew e ffff sensibil.. stiu de acum ca o sa am f multe nopti albe cu el Smile

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Dum Noi 28, 2010 3:38 am

Si cand ma gandesc ca o sa inceapa si Alex,dar la el cred ca o sa fie mai bine....asta e incerc sa fiu tare...

Pai asta e Alina unul mai cuminte,altul mai plangacios...eu vad la mine

Voi ce faceti fetele?
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bioedina Dum Noi 28, 2010 3:44 am

nici eu nu am reysit sa dorm de fapt nici saadorm pe Anto, e marait, cred ca totusi sunt dintisorii

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Livia M. Dum Noi 28, 2010 3:52 am

Shocked Shocked Shocked flower
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Dum Noi 28, 2010 4:07 am

buna fetele,eu mi-am facut unghiile si acum stau aici cu voi...s-a trezit ina si se uita la poze da cand era ea mica si dea mele de la banchetul din clasa a 12 ...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  alina.elie Dum Noi 28, 2010 4:24 am

copiii mei au papat.. lui Andrew ii place la nebunie sa pape.. maine ii dau banana... imi place asa mult sa am grija de el... de Alex nu prea am avt loc de soacra si de cumnata.. ce ma ofticau.. nu ma lasau deloc: ii dau eu, ii fac eu... dar Andrew e al meu 100%.. miercuri il las singur cu soacra... sper sa nu faca vreo prostie, ca o mananc Twisted Evil

alina.elie

Mesaje : 47
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 5 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Dum Noi 28, 2010 4:26 am

De ce Alina nu ai incredere in ea?
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum