Mamici sincere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

haideti la cafea si la taclale....

+15
cryss2009
mamitza_alex
bioedina
bulinutza
elymami
alina.elie
Ildiko Zollner
anutza
szekelianca
cristina41975
Livia M.
iulia pirvu
vera
camrynna
corina
19 participanți

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Sam Noi 27, 2010 8:16 am

si eu vreau sa ninga ca sa facem un om de zapada si sa o car cu saniuta...si ina vrea sa ninga ca ea zice ca se rostogoleste in zapada si face om de zapada...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bulinutza Sam Noi 27, 2010 8:20 am

ce frumoooooos!anul asta o sa ne rostogolim doar noi 2,la anu o sa se rostogoleasca si fabian in zapada!pe mine o sa ma scuzati cateva zile ca am de invatat ca o camila pt teze! study study study
bulinutza
bulinutza

Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 8:54 am

Si eu astept ninsoarea!!! Mai ales pentru Andrei! De-abia astept sa ne dam cu saniutza! rendeer
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 8:55 am

Buli, bafta la tezee! Sa iei note mari! sunny
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 9:15 am

Ce bine imi pare ca v-am regasit.
Pupici dulci Vera. sa stii ca si eu tot m-am gandit la tine .
Doar acum am aflat care e povestea.Ieri nu am avut timp sa intru si azi noapte Anto a mea a dormit faorte nasol.
Bulii si eu am fost ieri la cumparaturi mi-am luat 2 perechide cizme, unul de sport si unul de gala, dupa vreo 3 sapt de cautari.
Vera poti sa-mi dai Id-ul tau?Pupici la baieti santa

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  camrynna Sam Noi 27, 2010 9:33 am

Fetelor , acuma am ajuns acasa ...sunt franta , am avut o prietena in vizita , a stat pana la 9,30 ,pana am dus-o acasa ( eu si sotzul ) s-a facut 10 ,00 ..dupa repede aia la jameya ( supermarket ) , iata-ma abia acum ..dupa dush ...am reusit si eu sa ma linistesc...

Maine ... la noua gradinitza Smile)) abia astept sa vad cum sunt copiii I love you si mai ales colegele ...

Pupicei la toate si la bebicii vostri .. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

camrynna
camrynna
Admin

Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 43
Localizare : Kuwait

https://mamicisincere.forumarabia.com

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 9:39 am

Lucrezi la gradinita? Am avut o experienta neplacuta la o gradinita particulara, doua saptamani am lucrat acolo.
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  camrynna Sam Noi 27, 2010 10:27 am

Da , aici sistemul de invatamant e cu totul altfel..ii termina pe copii de mici , au profesoare si materii la gradinita , : engleza , araba , arte ( picteaza , decupeaza ) ,Quraan-al -Karim ( Invatza Quraann-ul ),Montessori ( imbina joaca cu educatia ) , si la KG 2 au si elemente de matematica ....
Si eu am avut o experienta neplacuta cu prima gradinita , am avut un scandal urias cu administratora ,i-am pus carticelele de engleza si CD-urile cu cantecele in brate , si i-am zis'' Ura si la gara '' ...
La cateva zile , ca printr-o minune , am zarit anuntul cu gradinita Little Land Nursery in Arab Times ...si maine incep ,sper sa-mi placa I love you

Ma intreba Vera de ce nu pot dormi ,, am multe griji ... scratch am avut si eu niste probleme legate cred de hormonii injectati pt FIV -uri , stari de anxietate nejustificata , frica de moarte , etc.
Uneori le mai am , dar mult mai vagi , asta vara era teroare ....cred ca am avut un psihic foarte puternic sa trec peste tot fara vreun medicament de genul Anxiar sau Xanax ,,,am tot citit ce alimente ridica serotonina si triptofanul ( hormonii fericirii , sa le zic asa ) si am tot mancat : nuci , ananas , banane , ciocolata ,grapefruit ,kiwi ,nu -mi lipseau din casa niciodata !
camrynna
camrynna
Admin

Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 43
Localizare : Kuwait

https://mamicisincere.forumarabia.com

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 10:33 am

Sa stii ca si aici au cam inceput cu limbile straine, elemente de matematica, abecedar, arte, bine nu cu profesor pentru fiecare materie... Iti doresc multa bafta maine, sa ai parte de copii cuminti Laughing si sa te intelegi bine cu colegele. Ce materie predai?
Cat despre celelalte probleme, iti doresc multa putere sa treci peste tot, oricum mi-am dat seama ca esti o persoana puternica. I love you
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 10:37 am

Alexa eu nu am stiut povestea ta....sa te ajute Dumnezeu sa ramai insarcinata,si sa fii la fel de puternica ca si pana acum.
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 10:46 am

Fetele, cine vrea sa-mi faca o favoare? Laughing
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 10:54 am

Depinde ce favoare Iulia?
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 10:57 am

Laughing Sa vii pana la mine, sa ma iei de la calculator si sa ma trimiti la culcare!!!! tongue
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 11:00 am

lol! asa avea si eu nevoie de acelasi lucru....asa ca nu te pot ajuta din pacate...
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 11:03 am

Uite, numar pana la 10 si cand zic 10, plecam amandoua! Laughing Laughing Laughing
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 11:06 am

gata am ascultat numaratoarea....noapte buna tuturor.
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  iulia pirvu Sam Noi 27, 2010 11:12 am

Noapte buna! Am fugit si eu! I love you
iulia pirvu
iulia pirvu
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 7:46 pm

Buna dimineata!Haidezti trezirea fetelor....cat mai dormiti?
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Sam Noi 27, 2010 7:50 pm

buna dimineata, vera ne-am trezit si noi...ina se uita la desene eu ma duc sa-mi iau cafeaua ca mi-a facut-o sotul...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Sam Noi 27, 2010 7:55 pm

gata am cafeaua...acum pot sa stau linistita cu voi...ce fac baietiii?
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  Livia M. Sam Noi 27, 2010 8:00 pm

Neata lol! .imi beau cafeaua si astept sa iasa maica-mea din camera de la Ioana sa mergem la biserica.va poooop si sa aveti o duminica linistita !
Livia M.
Livia M.

Mesaje : 28
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 42

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  corina Sam Noi 27, 2010 8:05 pm

neaza livia ce bine ca am companie la cafea...
corina
corina

Mesaje : 35
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Sacu,jud. Caras-Severin

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  vera Sam Noi 27, 2010 8:47 pm

Neata Livia!Mergeti sa impartasiti fetele?........bun sotul tau Corina face si cafeaua...al meu inca doarme in galagia baietilor,care tocmai au terminat de mancat...
vera
vera
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 38
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  szekelianca Sam Noi 27, 2010 8:49 pm

Neata fetelor,ce faceti?Eu cu Sebi ne-am trezit de ceva vreme ceilalti doi inca mai dorm,ce faceti astazi ca e duminica?Vai ce nu imi place ziua de duminica...de fapt niciodata nu mi-a placut. Very Happy flower
szekelianca
szekelianca

Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Agnita

Sus In jos

haideti la cafea si la taclale.... - Pagina 3 Empty Re: haideti la cafea si la taclale....

Mesaj  bioedina Sam Noi 27, 2010 9:11 pm

Buna fetelor, eu ador duminica azi ne odihnim, am facut de mancare ieri azi suntem free.
Sotul s-a dus la biserica , noi acasa cu Anto.Vera ce au papat baietii?

bioedina

Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/11/2010

Sus In jos

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum